Баққыты отбасы формуласы эссе байқауы

Астана қаласының Тілдерді дамыту және архив ісі басқармасы Отбасы күніне орай «Бақытты отбасы формуласы» атты эссе байқауын жариялады. Байқауға жұмыстар 6 қыркүйектен бастап 15 қыркүйекке дейін (15-ін қоса алғанда) қабылданды. Байқаудың мақсаты:

Қазақстан қоғамындағы отбасы институтын дамытудың кешенді шараларын белгілеп, отбасы құндылығын арттыру, сол арқылы жастардың сана-сезіміне әсер ету.Ұлына батырлар жырын жаттатқызып, қызына кесте тігуді үйреткен ата-аналарды бүгінгі қоғамға үлгі ету.Елбасы Н.Назарбаевтың «Қазақстан-2050» стратегиясында айтылған міндеттерді орындап, «Рухани жаңғыру» идеясы аясында өнегелі әулеттердің дәстүрін насихаттау.Ел ордасы Астананың 20 жылдық мерейтойына арнап, Астанада шаңырақ көтеріп, өсіп-өнген жанұялардың табысты жолын дәріптеу.ҚР-да тілдерді дамыту мен қолданудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асырусаясатына қолдау көрсету.Жастар арасында кітап оқу дәстүрін жандандыру.

Добавлено: 13.10.2018 в 09:36