ШЦДО #43 с 1.08.2023 года начала работать "Малышкина школа"

Астана қаласы #43 қосымша білім беру мектеп - орталығында 2023 жылдың 01 тамызынан бастап бірінші сыныпқа келетін балаларды "Балақай мектебіне" оқыту, мектепалды даярлық қысқа мерзімді курсын ұйымдастыру кезеңі басталды.
Балақай мектебінің мақсаты: Балаларды эмоционалдық-ерікті дайындығына ықпал ету және мектепке тез бейімделуін ықпал жасау.
Балалармен жұмыс жоспарының негізгі бағыттары: сөйлеуді, математикалық әрекет негіздерін, ойлау, есте сақтау мен шығармашылық қабілеттерін дамыту. Осы жоспармен басталған алғашқы күндер балалар үшін өте әсерлі және қызықты өтті. Балалар өздерінің алған әсерімен бөлісіп, бір-бірімен жақсы қарым-қатынас орнатуға мүмкіндік алды.

ШЦДО #43 с 1.08.2023 года начала работать "Малышкина школа", целью которой является:
Создание условий для благоприятной адаптации к школьному обучению;

Формирование познавательной и двигательной активности и учебной мотивации детей;

Формирование психологической готовности к школе.

Классные руководители: Жохова Елена Юрьевна, Жохова Динара Аскановна.

Добавлено: 01.08.2023 в 01:01