43ҚББМО жылдың 06 қазанында "Алтын сақа " математикалық олимпиадасы

43ҚББМО  жылдың  06 қазанында  "Алтын сақа " математикалық олимпиадасының мектепішілік кезеңі 3-4  сынып оқушылары арасында өтті.                Балл бойынша аудандық турға:  3 "ә" сыныптан  Жарболған Батыр, Каиров Нурали, Кабжан Мирас, 4 «ә» Суатбекқызы Таңнәрі және        4 "б" Нурлан Арыслан өтті. Оқушыларымызға аудандық турда сәттілік тілейміз. Жалпы қатысқан оқушылар саны-26.

В "ШЦДО/43" 06  октября  2023 года проводился школьный этап олимпиады "Алтын сақа" по математике среди учащихся  3-4 классов. Всего принимали  участие 26 учеников.

По результатам первого тура, учащиеся набравшие высокие баллы будут направлены на  городской тур: Жаролған Батыр, Каиров Нурали, Кабжан Мирас -3 «ә»,  Суатбекқызы Таңнәрі -4 «ә», Нурлан Арыслан -4 «б». Пожелаем удачи!

Заместитель  директор  по УР С.Кусбекова.

Добавлено: 06.10.2023 в 16:00